Żarówki, źródła światła LED

( ilość produktów: 1034 )

Tradycyjne i energooszczędne żarówki LED

Żarówki stanowią źródło światła elektrycznego i są niezbędne do oświetlenia każdego rodzaju wnętrza. W naszym sklepie znajdziesz każdy rodzaj żarówki, dzięki czemu z łatwością dostosujesz je do własnych potrzeb i oczekiwań oraz specyfiki wnętrza. Posiadamy żarówki LED, żarówki halogenowe i żarówki tradycyjne renomowanych producentów, jak Philips i Osram. Żarówki tradycyjne to najtańsze źródło światła, charakteryzujące się czasem pracy do 1000 godzin. Mogą mieć różne kształty, temperaturę światła oraz moc. Różnią się także trzonkiem, dlatego przy ich wyborze należy zwrócić uwagę na wymagania, jakie zostały zawarte w specyfikacji lamp, żyrandoli i kinkietów.

Żarówki ledowe i źródła światła

Żarówki LED w sklepie elektrycznym epstryk.pl. W ofercie posiadamy źródła światła LED renomowanych producentów jak Philips i Osram oraz innych wiodących producentów na rynku oświetlenia Kanlux czy GTV. Dzięki filtrom łatwo możesz wybrać żarówki LED o odpowiednim trzonku (E27, E14, GU10, itp). Staramy się cały czas uzupełniać naszą ofertę o nowe żarówki ledowe (halogenowe, tradycyjne, energooszczędne) zgodne z najnowszymi standardami, dlatego można zakupić u nas źródła w trzech barwach: ciepłej, neutralnej i zimnej oraz o różnych kątach rozsyłu światła, co jeszcze lepiej pozwoli stworzyć wyjątkowy nastrój w Twoim pomieszczeniu. 

Jak działają żarówki halogenowe?

Włókno dostarczające światła znajduje się w zamkniętym pojemniku, którym jest bańka lub rurka, wypełnionym halogenem. Są to związki chemiczne krążące po bańce. W momencie wzrostu temperatury następuje rozpad na wolfram i jod. Żarówki halogenowe charakteryzują się jednolitym, niemigającym światłem, mają niewielkie rozmiary i różne trzonki. Są bezpieczne dla oczu ze względu na zawartość filtra UV. Halogenowe żarówki energooszczędne LED pozwalają zaoszczędzić do 30% energii, natomiast ich trwałość szacuje się na ok. 2 lata. Ponadto posiadają wysoki poziom wskaźnika oddawania barw, dzięki któremu możliwe jest osiągnięcie naturalnego oświetlenia.

Dlaczego warto kupić żarówki LED?

Żarówka LED jest najbardziej energooszczędnym źródłem światła. Może być zamiennikiem tradycyjnego źródła światła ze względu na zastosowanie typowych kształtów i trzonków. Wykazuje się wysoką sprawnością świetlną i bardzo długą trwałością. Świetnie oddaje barwy i w bardzo krótkim czasie osiąga pełną jasność. Żarówki energooszczędne LED są także przyjazne środowisku naturalnemu ze względu na brak rtęci i innych substancji chemicznych. Ich żywotność wynosi do 100 tys. godzin, a zużycie energii jest o 90% mniejsze niż w przypadku tradycyjnych żarówek.

Widok
pixel