Trzonek G4/G9

( ilość produktów: 49 )

Żarówki trzonek G4 i G9

Najpopularniejsze sposoby mocowania w oprawach to E27 i E14, które zostały uzupełnione o nowsze systemy. Połączenie zaawansowanej technologii z energooszczędnością, nieograniczone możliwości dostosowania światła do indywidualnych potrzeb i preferencji – oferujemy żarówki G4 i żarówki G9, które charakteryzują się niewielkimi rozmiarami. Przeznaczone są do niewielkich aranżacji świetlnych. Wykorzystuje się je w oświetleniu meblowym i punktowym, a także jako oświetlenie dekoracyjne oraz w nowoczesnych oprawach oraz żyrandolach. Żarówki trzonek G9 i G4 pozwalają maksymalnie ograniczyć koszty za energię, dzięki niewielkim poborze prądu. Wyróżniają się też długą żywotnością i doskonałą sprawnością.

Żarówki G4

Jest to alternatywa dla oświetlenia halogenowego, które cechują się znacznie wyższą energochłonnością. Żarówki G4 mogą przybierać różne kształty. Typową oprawą meblową jest żarówka w kształcie talerzyka. Świeci jednokierunkowo, co sprawia, że cała moc przekazywana jest w jednym kierunku. Jeżeli szukasz dobrej żarówki do podwieszanego sufitu, to lepszym rozwiązaniem jest żarówka w kształcie walca.

Doskonałe do lamp i aranżacji dekoracyjnych - żarówki G9

Posiadają trzonek, który nazywany jest sztyftowym. Żarówki G9 świetnie sprawdzają się w niewielkich lampach i aranżacjach dekoracyjnych. Mogą pracować jedynie pod napięciem sieciowym 230V. Rozstaw drucików w żarówkach jest w kształcie tzw. „uszek”. Aby zamontować żarówkę, należy wcisnąć ją w oprawę. Jest to charakterystyczny sposób montażu, jedna z cech wyróżniających żarówki trzonek G9.

Zarówno żarówki G4, jak też żarówki G9 to rozwiązania, które pozwolą Ci zaoszczędzić nawet do 90% energii ze względu na swoją ledową technologię. Cechują się brakiem szkodliwego promieniowania i szkodliwych substancji, w tym rtęci. Nie nagrzewają się i nie emitują ciepła, w związku z czym można je stosować do oświetlania powierzchni i przedmiotów wrażliwych na wysoką temperaturę.

Polecamy również żarówki E27 oraz żarówki trzonek E14!

Widok
pixel