Żarówki Trzonek GU10, MR16

( ilość produktów: 243 )

Żarówki trzonek GU10

Halogenowe oświetlenie jest często stosowane, zarówno w budynkach komercyjnych, jak również mieszkalnych. W tradycyjnej wersji zużywają znacznie więcej prądu, niż w proponowanej przez nas ledowej. Żarówki GU10 to alternatywa dla tradycyjnych halogenów. Są przeznaczone do oświetlenia sufitowego, wyróżniają się doskonałą wytrzymałością i wysoką mocą światła. Żarówki MR16 doceniane są również z powodu zdolności do oddawania naturalnych kolorów ścian, mebli i przedmiotów. Wymiana tradycyjnych halogenów na ledowe oznacza dla Ciebie do 90% niższe zużycie prądu.

Rodzaje żarówek trzonek MR16

Czy wiesz, iż wybierając żarówki GU10 nie potrzebujesz dodatkowego zasilacza zewnętrznego? Wystarczy podłączyć je bezpośrednio do sieci napięcia. Są przystosowane do zasilania napięciem 230 V, który obowiązuje w Polsce. W przypadku tradycyjnych zasilaczy był to poważny problem, który udało się wyeliminować producentom.

Żarówki MR16 występują w różnych wariantach, w związku z czym masz możliwość wyboru rodzaju lampy, jak też kąta świecenia. Jeżeli zależy Ci na intensywnym świetle i maksymalnym wykorzystaniu potencjału technologii LED, wybierz żarówki przezroczyste. Mleczne z kolei skutecznie ukrywają pojedyncze diody LED i bardzo dobrze rozpraszają światło. Równomierne oświetlenie wnętrza zapewnią Ci żarówki GU10 z szerokim kątem światła. Potrzebujesz punktowo doświetlić konkretne przedmioty? Zdecyduj się na żarówki z wąskim kątem światła.

Halogeny to dobry wybór

W porównaniu z tradycyjnymi żarówkami mają znacznie wyższą sprawność i kilkukrotnie dłuższą żywotność. Wyróżniają się mniejszymi rozmiarami i zapewniają bielsze światło. Dużą ich zaletą jest wierne odwzorowanie kolorów, co ma znaczenie dla estetyki wnętrza. Wyróżniają się możliwością przyciemniania. Żarówki MR16 Philips SceneSwitch pozwalają zmienić intensywność światła dowolnym jednym przełącznikiem. Nie potrzebujesz nawet regulatora przyciemniania.

Sprawdźcie również żarówki E14 oraz żarówki E27, które znajdziecie w naszej ofercie w bardzo przystępnych cenach!

Widok
pixel