Kategorie

GTV

GTV to międzynarodowy dystrybutor oświetlenia i akcesoriów meblowych, działający na kilkudziesięciu rynkach świata, m.in. w Anglii, Rosji, Hiszpanii, Holandii, Islandii, Danii, Chorwacji, a nawet w Syrii i Nowej Zelandii. To nowoczesna i profesjonalnie zarządzana firma – zaufany partner biznesowy dla kontrahentów na całym świecie - i jednocześnie jedna z najprężniej rozwijających się krajowych firm, w 100% z polskim kapitałem.  

Siedziba GTV to nowoczesne, w pełni zinformatyzowane centrum logistyczne, mieszczące się 25 km od centrum Warszawy. Na jego terenie znajduje się firmowy, czterokondygnacyjny biurowiec oraz mieszczący 12000 europalet magazyn o powierzchni 8000 metrów kwadratowych, z wydzielonym składem celnym.

GTV to gwarancja stocku towarowego. Własne centrum logistyczne zapewnia całkowitą niezależność w kształtowaniu polityki sprzedażowo-produktowej. Pewność terminowych dostaw gwarantuje z kolei współpraca GTV wyłącznie z uznanymi światowymi firmami transportowo-logistycznymi. GTV jest w stanie dostarczyć każdy produkt, w dowolne miejsce na świecie.

Prowadząc spójną, przemyślaną i długofalową strategię rozwoju, GTV zapewnia także całkowitą stabilność biznesową, odporną na zmiany gospodarcze i niezależną od uwarunkowań ekonomicznych branży.

Sortuj według: Wyświetl po produktów