Philips Hue

( ilość produktów: 35 )

 

 

 

Inteligentne oświetlenie - Philips HUE

 

 

Philips Hue to rozbudowany system inteligentnego oświetlenia,który stworzony jest pod codzienne funkcjonowanie użytkownika. Wybierając spośród 16 milionów barw budź się i zasypiaj przy odpowiednim świetle, steruj oświetleniem w dowolny sposób, będąc w domu lub poza nim, twórz własne kombinacje świetlne lub zainspiruj się pomysłami innych.

Prosta instalacja i intuicyjne użytkowanie, wysoka jakość produktów marki Philips oraz szerokie portfolio produktów, a także obszerna liczba aplikacji współpracujących z systemem Hue zapewniają niewyobrażalne możliwości. Oświetlenie Philips Hue będzie dynamicznie dostosowywać się do Twoich potrzeb.Zaczynając od wirtualnej rozrywki w postaci gier i filmów po spędzanie czasu z innymi, bawiąc się czy jedząc nastrojową kolację, przeglądając zdjęcia na telefonie lub kontrolując oświetlenie za pomocą głosu a to jeszcze nie wszystkie z ogromnej palety możliwości zastosowania systemu Hue.

Stwórz niepowtarzalny nastrój i postaw swój dom w zupełnie nowym świetle.

 

 

JAK ZAINSTALOWAĆ PHILIPS HUE W SWOIM DOMU ?

1. Zamontuj żarówki Philips Hue i włącz światło

2. Podłącz mostek do źródła zasilania i połącz ze swoim routerem Wi-Fi
3. Pobierz aplikacje Philips Hue na swojego smartphone'a,uruchom i postępuj zgodnie z wyświetlanymi przez aplikacje instrukcjami

4. Teraz masz nieograniczony dostęp do kreacji swojego wnętrza dzięki systemowi Philips Hue

Widok
pixel