Kategorie

Sport i rekreacja - NOWOŚĆ!

Obecnie sport uprawia coraz więcej osób, chcemy być aktywni, pozostać w formie i cieszyć się ciekawie spędzonym czasem wolnym. Również epstryk jest fanem sportu i rekreacji, wspiera tych, którzy na co dzień znajdują czas, aby pobiegać, pojeździć na rolkach, popływać czy też zimą oddać się całkowicie białemu szaleństwu. W kategorii sport i rekreacja znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz (akcesoria i sprzęt sportowy), aby zacząć uprawiać jeden z mniej i bardziej popularnych sportów, uzupełnić swoją torbę sportową o niezbędny akcesoria do turystyki i rekreacji czy też przygotować się na górską wyprawę swojego życia.

Sport i rekreacja to nie tylko forma spędzania czasu wolnego, ale też pasja i zabawa, często też praca. W naszej ofercie dostępny jest zarówno sprzęt, jak również akcesoria sportowe. To kompleksowa oferta przygotowująca Cię do aktywnego trybu życia.

Przydatne akcesoria sportowe i sprzęt do turystyki i rekreacji

Interesuje Cię skating? Jeździsz na rolkach lub dopiero planujesz podjąć naukę? A może jesteś już zaprzyjaźniony z rolkami i chcesz spróbować swoich sił na łyżwach? Proponujemy Ci rolki, łyżwy, ochraniacze i kaski. Ponadto w tej kategorii znajdziesz hulajnogi i deskorolki, jest to sprzęt nie tylko dla dzieci i młodzieży.

Jesteś osobą, która lubi rywalizację, a jednocześnie doskonale czuje się w sportach drużynowych? Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę sporty drużynowe, a w niej sprzęt do piłki nożnej i ręcznej, do siatkówki, koszykówki, unihokeja, stroje sportowe, ale też stoły do piłkarzyków. Dla tych najbardziej walecznych proponujemy sporty walki. Może zainteresuje Cię boks, MMA, karate lub judo. Do najpopularniejszych kategorii w naszej ofercie sport i rekreacja należy fitness, a w niej rowery fitness, hantle i gryfy, skakanki, bieżnie elektryczne, trenażery elipityczne, stepery oraz odzież fitness. Skorzystaj z naszej oferty sport i rekreacja, wybierając również sporty zimowe i sporty wodne.

Proponujemy Ci sprzęt i odzież sportową wybraną spośród szerokiej oferty producentów. W szerokim asortymencie znajdziesz również sprzęt do turystyki i rekreacji. Skoncentrowaliśmy się na jakości wykonania oraz bezpieczeństwie użytkowania różnego rodzaju urządzeń. Co więcej, zadbaliśmy o najlepszy stosunek jakości do ceny.