Kategorie

Turystyka, rekreacja

Relaks to coś, co lubi każdy. Odpoczynek na hamaku na łonie natury i wsłuchiwanie się w śpiew ptaków. Inni preferują spacery po dolinach, podziwiając piękne widoki. Są jednak tacy, którzy preferują aktywny wypoczynek z plecakiem po górskich szlakach. Rozbijają namioty turystyczne, pokonując w kilka dni dziesiątki kilometrów. Takie wyprawy wymagają odpowiedniego przygotowania oraz dysponowania profesjonalnym sprzętem. W kategorii turystyka i rekreacja znajdziesz wszystkie akcesoria turystyczne i rekreacyjne, które potrzebujesz do spokojnego, jak też aktywnego odpoczynku.

Akcesoria turystyczne i rekreacyjne dla każdego

Dla tych, którzy wybierają spokojny relaks na łonie natury, polecamy koce piknikowe i ręczniki. Wśród akcesoriów rekreacyjnych są praktyczne koce wodoodporne, które po złożeniu zamieniają się w poręczną torbę, a dzięki praktycznym uchwytom możemy je zabrać praktycznie wszędzie. Błogi odpoczynek w ogrodzie zapewnią Ci hamaki. Oferujemy jego różne warianty, zarówno klasyczne i bawełniane przeznaczone do powieszenia, jak też siedziska jednoosobowe świetnie sprawdzające się na tarasie i balkonie. Występują w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu można je dopasować do stylistyki otoczenia.


Oferta akcesoriami turystycznymi skierowana do bardziej aktywnych turystów z obejmuje z kolei meble turystyczne – składane krzesła idealne do wypoczynku za miastem. W upalne dni niezawodne mogą okazać się ponadto torby termiczne, doskonałe do przechowywania zimnych napojów. Proponujemy również kije trekkingowe i kije nordic walking, a także namioty turystyczne i parawany. Stworzyliśmy ofertę, dzięki której skompletowanie ekwipunku turytycznego na dłuższą wyprawę czy też odpoczynek za miastem będzie największą przyjemnością.


Nie zapomnieliśmy o szczegółach, jak torby, saszetki i kosmetyczki, akcesoria turystyczne oraz krokomierze i pulsomierze. Każdemu turyście przyda się funkcjonalny i praktyczny plecak turystyczny, śpiwory, karimaty i materace. To, w co jeszcze powinieneś się zaopatrzyć, to odzież turystyczna. Ochraniacze na buty sprawdzą się podczas deszczu, a czapka z daszkiem ochroni Cię przed słońcem w upalne dni.


Turystyka i rekreacja to kategoria skierowana do wszystkich fanów odpoczynku – mniej i bardziej aktywnego. To elementy wyposażenia strefy relaksu w ogrodzie i na tarasie, a także ekwipunku zapalonego turysty.