Kasety zewnętrzne

( ilość produktów: 67 )

Kasety domofonowe

Domofon jest obecnie najpopularniejszym urządzeniem służącym kontroli dostępu do budynku. Można do zainstalować zarówno w zbiorowym budownictwie, jak i w domach jednorodzinnych, w których mieszkańcy chcą mieć większe poczucie bezpieczeństwa. Standardowy system wymaga montażu dwóch elementów umożliwiających komunikację. Jednym z nich jest kaseta zewnętrzna domofonu

Jest to moduł montowany na zewnętrznej ścianie budynku przy drzwiach wejściowych lub przy furtce na teren posesji. Umożliwia on gościowi wybranie numeru mieszkania i zasygnalizowanie przyciskiem swojej obecności.

Kasety zewnętrzne do domofonu

Kasety domofonowe różnią się wyglądem i budową, zależnie od tego, do jakiej liczby lokali mają wysyłać sygnał. Standardowy panel może mieć tylko jeden przycisk, niezbędny w przypadku wejścia do domu jednorodzinnego. Może też być wyposażony w wiele guzików, z których każdy „prowadzi” do innego pomieszczenia czy lokalu. Kaseta zewnętrzna domofonu może być wyposażona w 3, 8 czy 16 przycisków, zależnie od tego, ile mieszkań ma obsługiwać system. Alternatywą dla niej jest panel cyfrowy z przyciskami i wyświetlaczem. Za jego pomocą gość wybiera numer mieszkania na klawiaturze. Kasety domofonowe tego typu sprawdzają się w budynkach z dużą liczbą mieszkań.

Kaseta zewnętrzna wideodomofonu z oświetleniem i kamerą

Systemy kontroli dostępu mogą też być wyposażone w wewnętrzne monitory. Dzięki nim lokator widzi przybyłą osobę i może zweryfikować jej tożsamość. Aby było to możliwe, kaseta zewnętrzna wideodomofonu musi zawierać kamerę i oświetlenie. Ten drugi element jest niezbędny do zarejestrowania obrazu po zmroku, gdy przed drzwiami wejściowymi do budynku jest ciemno. 

W sklepie Epstryk znajdziesz kasety zewnętrzne do domofonu i wideodomofonu przystosowane do obsługi różnej liczby lokali. Proponujemy modele montowane natynkowo i podtynkowo, różniące się formatem, kolorystyką i wzornictwem. Wszystkie kasety domofonowe są wykonane z wytrzymałych materiałów zabezpieczonych antykorozyjnie i mają odpowiednią klasę szczelności IP.

Jeżeli interesują Cię produkty mogące zapewnić wyższy poziom bezpieczeństwa, sprawdź również artapy kamer.

Widok
pixel