Zestawy wideodomofonowe

( ilość produktów: 68 )

Zestawy wideodomofonowe

Dom jest miejscem, w którym każdy powinien czuć się bezpiecznie. Dlatego tak ważne jest sprawowanie kontroli nad tym, kto do niego wchodzi. W stworzeniu odpowiednich warunków pomaga technologia. Dzięki niej nie tylko możesz dowiedzieć się, kto dzwoni do Twoich drzwi, ale też zdecydować, czy chcesz tę osobę wpuścić. Ułatwią Ci to zestawy wideodomofonowe, które znajdziesz w naszej ofercie.

Wygodny system kontroli dostępu

Kontrola dostępu do domu czy mieszkania jest ważna ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców. Pozwala też zachować prywatność, gdyż to Ty decydujesz, czy gość ma wejść do budynku. Możesz też sprawniej komunikować się z osobami z zewnątrz ? nie muszą one wchodzić na Twoje piętro, żeby porozmawiać. W takiej wymianie informacji pomagają wideodomofony. Zestawy elementów przeznaczone do ich montażu zawierają wszystkie niezbędne części, począwszy od kasety zewnętrznej, przez monitor montowany w mieszkaniu, aż po zasilacz i przewody instalacyjne oraz oprogramowanie sterujące. 

Możesz wybierać pomiędzy wieloma rozwiązaniami technicznymi, przystosowanymi do obsługi jednego lub wielu wejść. Odpowiednio dobrany zestaw wideodomofonowy zapewni komfort obsługi w sposób tradycyjny, za pomocą słuchawki, jak i w wariancie głośnomówiącym. Dostępne modele wyróżnia urozmaicone wzornictwo. Poszczególne urządzenia oferują też szereg funkcji dodatkowych.

Wideodomofony ? zestawy urządzeń do kontroli dostępu

W naszej ofercie znajdziesz zestaw wideodomofonowy dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji. Poszczególne produkty różnią się rodzajem transmisji i zasilania czy możliwością rozbudowy o dodatkowe moduły, takie jak monitor, kamera CCTV lub wideo unifon. Dostępne są też opcje dodatkowe, takie jak sterowanie bramą automatyczną. Oferowane zestawy wideodomofonowe możesz zamówić w wersji ze słuchawką lub interkomem głośnomówiącym. Różnice dotyczą też kamer o określonym kącie widzenia i monitorów wyposażonych w wyświetlacze o różnych rozmiarach, rozdzielczości, z czytnikiem kart SD lub z dotykowym ekranem.

Sprawdź także inne produkty dostępne w naszym sklepie, takie jak wizjery do drzwi, czy też czujniki ruchu.

Widok
pixel