Karlik Junior: gniazdka i łączniki

( ilość produktów: 146 )
Kontakt Simon

Osprzęt Karlik Junior 

Zawsze bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu. To dlatego w naszej ofercie znalazł się osprzęt Karlik Junior. Cechą wyróżniającą produkty serii Karlik JUNIOR jest przede wszystkim dbałość o bezpieczeństwo, co potwierdzają certyfikaty i deklaracje zgodności pod względem bezpieczeństwa użytkowania oraz stopień ochrony IP54. Ponadto produkty serii posiadają specjalną linię hermetyczną, przeznaczoną dla budownictwa przemysłowego oraz pomieszczeń gospodarczych, gdzie osprzęt musi poradzić sobie z wilgocią oraz zapyleniem.

Cechy Karlik Junior

Gniazdka i łączniki Karlik Junior przystosowane są do stosowania w najtrudniejszych warunkach. Są odporne na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, nie wykazują wrażliwości na wilgoć i wysoki poziom zapylenia. Zgodnie z klasyfikacją urządzeń elektrycznych IP osprzęt Karlik Junior można wykorzystać we wszystkich pomieszczeniach, w których występuje duża ilość kurzu i pyłu, a także w miejscach o podwyższonym poziomie wilgotności. Gniazdka Karlik Junior dostępne są w wersji pojedynczej, podwójnej oraz potrójnej. Mechanizmy gniazd w konfiguracji wielogniazdkowej są połączone przewodami. Przekłada się to na łatwość, jak i szybkość montażu.


Produkty Karlik Junior charakteryzują się niewielkimi, kompaktowymi rozmiarami. Pomimo swojego zaawansowania technologicznego są dyskretne i tym samym nie zaburzają koncepcji wnętrza. Można je stosować zarówno wewnątrz, jak też na zewnątrz budynku.

Klasyczna kolorystyka 

Łączniki Karlik Junior występują w 4 kolorach – białym, brązowym, popielatym i grafitowym. Gniazda z klapką są w kolorze obudowy bądź też posiadają klapkę dymną w zależności od wybranego wariantu. Karlik Junior to seria, która skoncentrowana jest przede wszystkim na funkcjonalności i bezpieczeństwie. Kolorystyka jest standardowa, jednak z możliwością wyboru spośród ponadczasowych barw. Na pewno każdy znajdzie opcję, która spełni jego oczekiwania pod względem praktycznego zastosowania, jak też estetycznego wyglądu.

Sprawdź również osprzęt z serii Karlik Mini

Widok
pixel