Karlik Mini

( ilość produktów: 1123 )
Kontakt Simon

Osprzęt Karlik Mini

Karlik Mini to wizualnie kwintesencja minimalizmu. Czysta oraz prosta forma, która jednocześnie zachwyca ciekawą kolorystyką. Można więc wyłączniki i ramki Karlik Mini dopasować do aranżacji każdego wnętrza. Do Twojej dyspozycji jest wiele kombinacji kolorystycznych Karlik Mini:

  • 7 kolorów mechanizmów
  • 7 kolorów ramek uniwersalnych z tworzywa

Możesz je ze sobą dowolnie łączyć i tworzyć własne zestawy, tworząc oryginalne kombinacje kolorystyczne. Co więcej, masz możliwość zmiany ramki pośredniej, w związku z czym zyskasz jeszcze większą oryginalność zestawu. Warto też zwrócić uwagę na nietypowe łączniki z mechanizmem dźwigniowym z serii Karlik Mini.


Wielofunkcyjność serii Karlik Mini 

W skład kolekcji wchodzą zarówno podstawowe łączniki, jak też bardziej skomplikowana elektronika. Gniazdka Karlik Mini, wyłączniki, ramki i dodatkowe elementy sprawiają, że mechanizmy pełnią ponad 90 różnych funkcji. Do Twojej dyspozycji są gniazda antenowe, telefoniczno-komputerowe, abonenckie, podwójne, pojedyncze i różnego rodzaju łączniki.


Z technicznego punktu widzenia 

Ważny jest nie tylko design, za który odpowiadają przede wszystkim ramki Karlik Mini oraz ramki pośrednie, ale też sprawność i bezpieczeństwo, jakimi charakteryzuje się osprzęt Karlik Mini. Dzięki solidnej konstrukcji łatwo zamontujemy wszelkie mechanizmy. Mamy gwarancję pewnego połączenia, co jest możliwe z wykorzystaniem zacisków śrubowych. Przy układach wieloramkowych doskonale swoją funkcję spełniają jaskółcze ogonki, które pozycjonują mechanizm w poziomie. Pojedyncze gniazda Karlik Mini wyposażone zostały w przesłony torów prądowych, co stanowi ochronę przed dostępem do niebezpiecznej instalacji.

Ponadto, w serii Karlik Mini znajdują się moduły podświetlające. To dobry sposób na zlokalizowanie włącznika w ciemności. W wersji LED występuje w kolorach białym, czerwonym, zielonym i niebieskim. Moduł podświetlający można w dowolnym momencie zamontować lub zdemontować.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem, takim jak osprzęt Karlik Junior!

Widok
pixel