Simon 54 Touch

( ilość produktów: 139 )
Kontakt Simon

Kolekcja Simon 54 Touch

Nowoczesność, która zyskała uznanie wśród miłośników inteligentnych rozwiązań, nieustannie poszukujących opcji, ułatwiających im codzienne funkcjonowanie w swoim własnym, prywatnym środowisku. Kolekcja Simon 54 Touch to zupełnie inne spojrzenie na użytkowe detale, które muszą znaleźć się w każdym pomieszczeniu. Kiedyś traktowane jako konieczność, nie zawsze zwracano uwagę na ich wygląd i stylistykę, dzisiaj gniazda, łączniki i włączniki muszą pasować do całej aranżacji, tworząc z nią spójną całość, a nie zaburzając koncepcji projektanta. Simon 54 Touch to seria łączników dotykowych, a więc działających w nieco inny sposób niż tradycyjne rozwiązania. Nie tylko są wygodne w użytkowaniu, ale też wspaniale się prezentują. Wszystko dzięki gładkiej, szklanej powierzchni z elektronicznymi sterownikami, które zastępują standardowe przyciski.

Dotykowe łączniki Simon 54 Touch

Wypróbuj nowoczesny sposób na włączania światła, a także sterowania roletami w swoim domu. Sprawdź, jak działają łączniki Simon 54 Touch, które zrewolucjonizowały branżę osprzętu elektroinstalacyjnego. Łączniki Simon 54 Touch są w postaci gładkich, szklanych powierzchni, pod którymi ukryto elektroniczne sterowniki. Wystarczy dotknąć, aby światło się załączyło lub zgasło. Jest więc inaczej niż w typowych, tradycyjnych rozwiązaniach. Mają bardzo dekoracyjny charakter, świetnie komponują się z nowoczesnym wystrojem wnętrz, szczególnie z połyskującymi frontami szafek. Dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, jak: czerń, biel i srebro, wszystkie więc wpisują się w najbardziej aktualne trendy, ale też nawiązują do ponadczasowej elegancji. Łączniki i gniazdka Simon 54 Touch można ze sobą dowolnie łączyć, również z tradycyjnym osprzętem, jak np. ładowarka USB czy też ściemniacze. Służą do tego specjalne panele. Dodatkowym atutem kolekcji jest obecność niebieskiego podświetlenia na polu dotykowym. Ułatwia to korzystanie z włączników w ciemności.

Jak podłączyć osprzęt Simon 54 Touch?

Podłączenie osprzętu Simon 54 Touch również jest niezwykle proste, podobnie jak korzystanie z niego. Na mechanizmach zostały rozrysowane schematy, które krok po kroku przeprowadzają osobę montującą przez kolejne etapy prac. Poradzi sobie z tym nawet amator. Łączniki Simon 54 Touch mają więc niezwykle przemyślaną konstrukcją. Ich zadaniem jest zmieniać oblicze gniazdek i włączników, które postrzegane były jeszcze do niedawna jako elementy konieczne w każdym pomieszczeniu, ale nie zawsze pasujące do otoczenia. Już nie chcemy ich ukrywać!

Sprawdźcie również oświetlenie schodowe oraz lampki wtykowe dostępne w naszej ofercie!

Widok
pixel