Lampki wtykowe

( ilość produktów: 25 )

Lampki wtykowe z czujnikiem ruchu

 

Przeznaczone są do umieszczenia bezpośrednio w kontaktach. To nocne światełko zużywające niewiele prądu i emitujące delikatne i niezakłócające spokoju światło. Szczególnie dobrze sprawdza się w pokojach dziecięcych oraz wszędzie tam, gdzie jesteśmy niekiedy zmuszeni poruszać się w ciemności, np. przy schodach. Lampy nocne wtykowe są bardzo uniwersalne, świecą bardzo subtelnie i nie są szkodliwe dla oczu.

Gdzie przydadzą się lampy wtykowe?

Na pewno w pokoju dziecięcym. Pomagają maluchom zasnąć, kiedy nie są jeszcze przyzwyczajone do ciemności. Nie musisz zostawiać zapalonej lampki nocnej, która nie ułatwia zasypiania, a jedynie wydłuża czas, kiedy dziecko próbuje usnąć, ponadto pobiera znacznie więcej prądu niż lampki wtykowe. Emitując łagodne i delikatne światełko nie zakłóca w żaden sposób snu dziecka. W ofercie dostępne są lampy wtykowe wyposażone dodatkowo w czujniki ruchu (np. lampka LED z czujnikiem ruchu przenośna 1W 6500K OR-LA-1406 Orno) i zmierzchu. Polecamy je przede wszystkim do przedpokoju i na schody. Dzięki nim poruszanie się po mieszkaniu będzie bezpieczniejsze. Światło emitują wtedy, kiedy zarejestrują ruch lub też kiedy w pomieszczeniu zrobi się odpowiednio ciemno. Lampki wtykowe warto zamontować wszędzie tam, gdzie nie zawsze mamy dostęp do głównego światła lub np. do włącznika musimy pokonać pewną odległość od wejścia.

Dekoracja świetlna

Lampy nocne wtykowe występują w różnych kształtach i kolorach, wobec czego mogą być dyskretną dekoracją dziecięcego pokoju, sypialni czy przedpokoju. Ponadto są też zabezpieczeniem przed wkładaniem paluszków do kontaktu przez dzieci. Zyskujesz więc dodatkowe, delikatne źródło światła, minimalistyczną dekorację wnętrza i zabezpieczenie kontaktu.

Lampki wtykowe dostępne są też w wersji z elastycznym ramieniem, dzięki któremu możemy dowolnie zarządzać kierunkiem światła. Taka lampka przyda się m.in. przy łóżku, np. do czytania.

Polecamy sprawdzić również lampy dziecięcelampki biurkowe LED dostępne w naszym asortymencie!

Widok
    pixel