Lampy podłogowe

( ilość produktów: 388 )

Lampy podłogowe dodające wnętrzu uroku

Każdy marzy o wnętrzu, które będzie odzwierciedleniem jego charakteru. Aranżuje je zgodnie ze swoimi upodobaniami, wybierając kolory, meble i dekoracje wpisujące się w jego projekt. Należy pamiętać, że za wygląd pomieszczenia odpowiedzialne jest w znaczącym stopniu oświetlenie podłogowe, to ono tworzy klimat, dzięki któremu możemy po prostu czuć się w nim dobrze.

Stojące lampy do salonu i nie tylko

Lampy podłogowe są wyjątkowym rodzajem oświetlenia, które jeszcze do niedawna zarezerwowane było jedynie dla salonów. Dzisiaj bardzo odważnie wkrada się również do innych pomieszczeń mieszkalnych, jak sypialnia, jadalnia czy korytarz oraz do przestrzeni biurowych. Lampy stojące łączą w sobie dwie funkcje – są źródłem światła i jednocześnie dekoracyjną ozdobą wnętrza. Muszą zatem współgrać z całą aranżacją pod względem wzornictwa i kolorystyki. Producenci w ostatnim czasie bardzo ułatwili nam wybór idealnej lampy podłogowej.

Nowoczesne lampy podłogowe stojące

Nowoczesne rozwiązania bardzo wyraźnie przeplatają się z klasycznym wzornictwem. Lampy podłogowe dostępne są w wielu wariantach. Dużym uznaniem wśród entuzjastów nowoczesnych wnętrz cieszą się lampy na trójnogu wykonane z drewna lub metalu, a także lampy podłogowe nowoczesne z długim, regulowanym ramieniem zakończone efektownym abażurem w materiału lub kloszem wykonanym z tworzywa sztucznego. Wciąż jednak są projektowane i produkowane modele, które idealnie odzwierciedlają ducha dawnych czasów.

Lampy podłogowe na solidnych nogach z abażurami o klasycznych kształtach w jasnych i ciemnych kolorach to propozycja, która przypadnie do gustu zwolennikom tradycji. Nie można zapominać o spopularyzowanym w XXI wieku stylu industrialnym. Metalowe lampy podłogowe z reflektorami lub też inspirowane statywami fotograficznymi wiodą prym w stylizacjach loftowych. Oświetlenie podłogowe ma wyjątkową naturalną zdolność do zmiany wizerunku pomieszczenia. Jeden element może mało wyraziste wnętrze zamienić w pomieszczenie będące dziełem sztuki nowoczesnej.

Sprawdźcie również lampy wiszące oraz oświetlenie meblowe LED dostępne w naszej ofercie! 

Widok
pixel