Lampy ścienne i kinkiety

( ilość produktów: 2747 )

Kinkiety: funkcjonalność i estetyka

Lampy i kinkiety ścienne mają za zadanie przede wszystkim dostarczyć odpowiednią ilość światła do poszczególnych pomieszczeń w domu czy mieszkaniu. Jednak lampy powinny również wyglądać estetycznie oraz spełniać funkcję ozdobną, przyciągając wzrok gości oraz domowników.

Urządzając nowy dom czy mieszkanie można popuścić wodze fantazji i postarać się zaaranżować wszystkie pomieszczenia w taki sposób, aby nie tylko były one funkcjonalne, ale również piękne. Bardzo wiele osób skupia swoją uwagę na kolorze ścian, podłogi oraz wyborze odpowiednich mebli kompletnie pomijając kwestie oświetleniowe.

Osoby, które na co dzień nie zajmują się planowaniem i aranżacją przestrzeni nawet nie zdają sobie sprawę z tego, jak istotną rolę odgrywają lampy ścienne w całym domu. Nie tylko powinny one dostarczać światła, ale również zapewniać przytulny i rodzinny klimat. Ponadto jest to idealny sposób również na ozdobienie wnętrza, którego nie powinno się pomijać.

W naszej ofercie znajdziecie również lampy podłogowe stojące, a także lampki biurkowe LED. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym asortymentem!

Praktyczne lampy ścienne

Kinkiety i lampy wewnętrzne przytwierdzane do ściany powinny znaleźć się w każdej łazience przy lustrze, w każdym przedpokoju przy lustrze, a także w salonie. Można je usytuować w okolicy ulubionego obrazu czy grafiki, która zawisła na głównej ścianie salonu. W ten sposób kinkiet podkreśla jej wartość dla domowników oraz fantastycznie ją oświetla. Ponadto bardzo modne są w ostatnim czasie oprawy, które montowane są bezpośrednio w suficie. Będą one idealnym rozwiązaniem zarówno do łazienek jak i przedpokoi, gdzie w pobliżu drzwi nie ma zbyt dużo miejsca na zawieszenie pięknej i okazałej lampy.

 

Lampy ścienne wewnętrzne

Oprawy ścienne są bardzo praktyczne i funkcjonalne, dlatego coraz więcej osób decyduje się na ich montaż również w kuchni lub w salonie. W ten sposób nie ograniczając pomieszczeń dodatkowymi ściankami działowymi można za pomocą oświetlenia wyznaczyć w domu konkretne strefy, np. jadalnianą lub wypoczynkową.

Widok
pixel