Oświetlenie łazienkowe nad lustro

( ilość produktów: 254 )

Znajdź szczelne lampy do łazienki i nad lustro

W ofercie posiadamy kinkiety, oprawy sufitowe i inne.

Spraw, aby Twoja łazienka była odpowiednio oświetlona. Pamiętaj, że należy brać pod uwagę nie tylko kwestię estetyczną, ale także funkcje jakie ma spełniać oświetlenie.

Na co zwrócić uwagę wybierając lampę do łazienki?

Wszystko zależy oczywiście od przeznaczonego na ten cel budżetu, osobistych preferencji oraz oczekiwań. Lampy łazienkowe występują w wielu różnych odmianach, kształtach i mają bardzo różne przeznaczenie.  

Lampy nad lustro lub kinkiety są raczej niezbyt dużej wielkości, dlatego nie nadają się do oświetlenia całego pomieszczenia. Ponadto zazwyczaj montowane są one do lustra lub do ściany i świetnie sprawdzają się podczas porannej toalety lub zapewniają światło kobietom, które robią w łazience makijaż. Z kolei oprawy sufitowe, jak sama nazwa wskazuje montowane są w suficie, jednak należy wybrać przynajmniej kilka sztuk, aby efekt był naprawdę zadowalający. Oprawy sufitowe to doskonały wybór do nowoczesnych łazienek, które zostały urządzone w stylu minimalistycznym - ładnie komponują się one z całą aranżacją łazienki. Obecnie na rynku można wybierać pośród ogromnej ilości różnego rodzaju lamp, które zostały zaprojektowane i wykonane w bardzo różnej stylistyce. Piękne kinkiety z dużą ilością koralików i kryształków doskonale sprawdzą się w łazienkach urządzonych w stylu glamour, natomiast estetyczne plafony sufitowe będą dobrym wyborem do pomieszczeń w stylu skandynawskim i nowoczesnym. Ponadto ostatnio bardzo modny jest również styl industrialny, gdzie króluje metal, beton i odcienie szarości. Do takich łazienek warto pokusić się o zakup lampy stylizowanej na starą i zniszczoną, która idealnie dopełni całości ciekawej aranżacji.

Widok
pixel