Oprawy najazdowe dogruntowe

( ilość produktów: 75 )

Lampy LED i oprawy: najazdowe, dogruntowe

 

Oprawy najazdowe i dogruntowe LED przeznaczone do podświetlania alejek, podjazdów oraz chodników. W ofercie naszego sklepu można znaleźć lampy najazdowe z integrowanym źródłem światła lub wymiennym na żarówki LED. Oprawy posiadają odporność IK08 oraz szczelność IP68 co pozwala na ich bezpieczny montaż w ziemi. Oprawy dogruntowe zwiększą Twoje bezpieczeństwo i sprawią, że poczujesz się komfortowo nawet po zmroku. 

Polecamy sprawdzić również reflektory ogrodowe LED oraz lampy wiszące zewnętrzne!

 

Oprawy najazdowe – najlepsze oświetlenie dróg, ścieżek i placów

Ścieżki, podjazdy, a nawet miejskie uliczki, place, parkowe skwery muszą być po zmroku dobrze oświetlone. Wpływa to przede wszystkim na bezpieczeństwo przechodniów czy osób wjeżdżających do garaży. Doskonałym sposobem na to, aby zapewnić w tych miejscach odpowiednie warunki świetlne, jest montaż specjalnych lamp. Oprawy najazdowe, które znajdziesz w naszym sklepie, zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o tym, aby stanowić źródło światła różnego rodzaju ciągów komunikacyjnych znajdujących się pod gołym niebem!

Lampy najazdowe – poznaj naszą szeroką ofertę!

Oprawa najazdowa LED, którą znajdziesz w naszym sklepie, to lampa zaprojektowana tak, aby mogła zostać zamontowana bezpośrednio w gruncie. Oświetlenie to jest wykonywane z wyselekcjonowanych, wyjątkowo trwałych materiałów, tak aby było maksymalnie odporne na nawet bardzo duże obciążenie. Kupisz u nas oświetlenie najazdowe:

  • które wyróżnia wysoki stopień klasy szczelności – dlatego mogą być one montowane nie tylko przy ścieżkach, ulicach, ale też w pobliżu fontann – ich konstrukcja zapewnia, że do wnętrza lampy nie przedostanie się nawet kropla wody

  • odporne na zmienne warunki atmosferyczne, a w tym na mróz i bardzo wysokie temperatury

  • zasilane prądem lub energią słoneczną – oświetlenie LED najazdowe jest energooszczędne, ale ci, którym zależy także na ekologicznym źródle światła mogą wybrać lampę solarną przeznaczoną do montażu dogruntowego.

Oświetlenie LED najazdowe, które doda szyku przestrzeni!

Oferujemy lampy LED najazdowe, które spełnią wymagania najbardziej wymagających klientów- ze względu na wyśrubowane parametry techniczne i estetykę wykonania. Proponujemy modele:

  • o błyszczącej i matowej powierzchni
  • ruchome – o zakresie wychylenia do 90°
  • w formie dłuższy listew ledowych
  • wykonane m. in ze stali szlachetnej i aluminium.

Wybierz jakość, doskonały design i świetnie zaprojektowane lampy najazdowe LED – postaw na oświetlenie z naszej oferty!

Widok
pixel