Reflektory ogrodowe, wbijane

( ilość produktów: 105 )

Ogród to miejsce, gdzie spędzamy czas wolny w ciepłe dni, ale też jest obszarem reprezentacyjnym budynku. Należy więc zadbać nie tylko o jego wygląd i odpowiednie wyposażenie, ale również bezpieczeństwo. Bardzo ważne jest jego dobre doświetlenie, szczególnie miejsc najbardziej zaciemnionych oraz ścieżek, którymi się poruszamy. Jednym z rozwiązań są lampy ogrodowe wbijane. Znajdą zastosowanie w wielu przypadkach, występują w różnych wariantach, co pozwala na dostosowanie ich nie tylko do stylistyki ogrodu, ale i wielkości oświetlanego obszaru.

Rodzaje lamp ogrodowych wbijanych

Wszystkie dostępne w naszym sklepie lampy ogrodowe wbijane są przystosowane do użytku zewnętrznego. Wykonane są z materiałów odpornych na wilgoć i wodę oraz niskie i wysokie temperatury. Ponadto charakteryzują się właściwą szczelnością, co przekłada się na ich długą sprawność i żywotność. Występują w kilku wariantach. Lampy ogrodowe wbijane są częstym wyborem klientów. Nie posiadają kabli i nie wymagają podłączania do instalacji elektrycznej, aby świeciły. Oczywiście można zdecydować się na reflektory ogrodowe wbijane LED, które działają tylko po podłączeniu do źródła prądu.

Lampy ogrodowe wbijane mają różne kształty i formy. Są reflektory w czarnym kolorze o matowym wykończeniu, z możliwością dowolnego ustawienia kierunku świecenia. W postaci latarni pięknie prezentować się będą w ogrodach zaaranżowanych w stylu angielskim i prowansalskim. Klasyczne szklane kule są ponadczasowe i nawiązują do klasyki. Posiadamy też lampy ogrodowe wbijane wyglądem przypominające pochodnie i oprawy świecące w różnych kolorach.

Gdzie stosować reflektory ogrodowe wbijane?

Na pewno nie wszędzie możemy zastosować reflektory ogrodowe wbijane. Aby można było je zamontować, konieczne jest miękkie podłoże. Lampy ogrodowe tego typu umieszczamy bowiem w ziemi. Posiadają zazwyczaj (chociaż nie zawsze) ostre, wyprofilowane zakończenie. Będą więc doskonałym rozwiązaniem do oświetlenia ścieżek otoczonych trawnikiem, miejsc wypoczynku wśród drzew, ale też innych powierzchni, gdzie np. znajdują się duże donice z roślinami, w których można umieścić wbijane lampy.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem na naszej stronie, gdzie znajdziesz m.in.: lampy wiszącelampy stojące oraz lampy elewacyjne. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie! 

Widok
pixel