Przedłużacze domowe

( ilość produktów: 247 )

Domowe przedłużacze niezbędne w każdym mieszkaniu

 

Obecnie niemalże wszystkie urządzenia zasilane są na prąd. Trudno wyobrazić sobie, aby każdy sprzęt podłączyć do osobnego gniazdka lub używać ich naprzemiennie. Wiązałoby się to z koniecznością ciągłego przełączania urządzeń, co jest nie tylko niekomfortowe, ale także może prowadzić do spięć elektrycznych. Jeżeli więc korzystasz z dużej ilości sprzętów elektrycznych, pomocne będą przedłużacze domowe. Umożliwiają one jednoczesne podłączenie kilku urządzeń, nawet jeżeli znajdują się one w dalszej odległości od gniazdka. Domowe przedłużacze zaprojektowane są tak, aby nie powodowały spięcia i były bezpieczne w użyciu, dlatego stanowią standardowe wyposażenie w każdym pomieszczeniu. W ofercie mamy wiele modeli, które możesz dopasować do potrzeb i parametrów mieszkania.

Przedłużacze domowe – szeroki wybór nowoczesnych urządzeń

Na asortyment naszego sklepu składają się najlepszej jakości urządzenia elektroinstalacyjne, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu. Przedłużacze domowe dostępne są w różnych wariantach i liczbie gniazd. Niektóre z modeli wyposażone zostały w specjalne wyłączniki, dzięki czemu możesz wygodnie kontrolować przepływ prądu w wybranym obwodzie. Oferowane przedłużacze domowe oprócz różnorodności modeli, charakteryzują się również:

  • najwyższą jakością wykonania,
  • wzmocnieniem na całej długości kabla,
  • trwałą konstrukcją, odporną na uszkodzenia,
  • zastosowaniem specjalnych rozwiązań, które mają minimalizować ryzyko spięć elektrycznych,
  • różną długością przewodu oraz liczbą gniazd,
  • bezpieczeństwem w użytkowaniu,
  • długą żywotnością.

Estetyczne przedłużacze domowe

Zdajemy sobie sprawę, że mieszkanie to przestrzeń, która ma być nie tylko funkcjonalna, ale także estetyczna. Z tego względu w naszej ofercie znajdziesz domowe przedłużacze w kolorze białym i czarnym, dzięki czemu dopasujesz je do wystroju wnętrza. Urządzenia te sprawdzą się w pokoju, łazience, kuchni i innych pomieszczeniach. W ofercie oprócz tradycyjnych modeli w kształcie listwy, mamy także rozgałęźniki w kostce, wyposażone w gniazdo USB. Sprawdzą się one w miejscach, gdzie brakuje gniazdek, a istnieje konieczność podłączenia dodatkowego sprzętu.

Oferujemy przedłużacze domowe, które wyróżniają się doskonała jakością. Stale uzupełniamy asortyment o kolejne produkty, dzięki czemu każdy klient znajdzie u nas produkt na miarę swoich potrzeb.

Polecamy sprawdzić również przedłużacze bębnowe oraz przedłużacze ogrodowe!

Widok
pixel