Przedłużacze ogrodowe

( ilość produktów: 53 )

Przedłużacze zewnętrzne ogrodowe

 

W naszej ofercie znajdziesz przedłużacze ogrodowe w atrakcyjnych cenach. Dzięki nim z łatwością doprowadzisz prąd do urządzeń znajdujących się na zewnątrz. Oferujemy przedłużacze elektryczne ogrodowe o różnych parametrach i obudowie, dzięki czemu z pewnością wybierzesz odpowiedni rodzaj do wielkości działki i zasilanych urządzeń. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym asortymentem na stronie!

 

Praktyczne przedłużacze ogrodowe

Nic tak nie irytuje jak za krótki kabel – może to być uciążliwe zwłaszcza podczas pracy w ogrodzie. Dlatego, aby uniknąć takiej sytuacji, wybierz akcesoria, które zapewnią Ci bezproblemowy dostęp do źródła prądu.

Kupisz u nas przedłużacze ogrodowe, przy pomocy których podłączysz kosiarkę oraz zasilisz inne sprzęty niezbędne w Twoim ogrodzie. Poznaj naszą ofertę i wybierz akcesoria, dzięki którym zapomnisz o problemach z ze zbyt krótkim przewodem!

Jakie ogrodowe przedłużacze znajdziesz w naszej ofercie?

W ogrodach znajduje się całe mnóstwo sprzętów, które wymagają zasilania. Oprócz tego pielęgnacja zieleni nierzadko wymaga sięgnięcia po urządzenia elektryczne. Aby móc zawsze cieszyć się dostępem do sieci, warto zainwestować w przedłużacze zewnętrzne. Kupisz u nas przedłużacze ogrodowe z uziemieniem oraz modele, które:

  • są wykonane z myślą o tym, aby móc wykorzystywać je na zewnątrz – mają one wysoką klasę szczelności (min. IP44), są odporne na czynniki atmosferyczne

  • mają kilka wejść na wtyczki – takie przedłużacze elektryczne ogrodowe są wyjątkowo praktyczne. Przy ich pomocy zapewnisz zasilanie kilku urządzeniom jednocześnie

  • są wykonane z gumy, co sprawia, że są jeszcze bardziej wytrzymałe

  • wyposażano w rozgałęźniki.

Dlaczego warto wybrać przedłużacze ogrodowe z naszej oferty?

Proponujemy akcesoria, które mają różną długość. Dzięki temu wybierzesz dokładnie taki model, jaki najlepiej sprawdzi się w Twoim ogrodzie. Ponadto kupisz u nas przedłużacze w różnych kolorach, tak aby wyróżniały się na tle pozostałego okablowania i umożliwiały szybką identyfikację przewodów.

Oferujemy akcesoria od renomowanych marek – Pawbol i Energotech. Oprócz tego znajdziesz u nas praktyczny nawijak do przewodu ogrodowego – dzięki niemu łatwiej zapanujesz nad plączącym się kablem.

Wybierz naszą ofertę i kup wysokiej klasy przedłużacz ogrodowy w atrakcyjnej cenie!

Polecamy również przedłużacze bębnowe oraz przedłużacze domowe!

Widok
pixel