Oświetlenie specjalistyczne

( ilość produktów: 74 )

Profesjonalne oświetlenie specjalistyczne

Są takie budynki i pomieszczenia, które wymagają wykorzystania innych niż w typowych warunkach opraw oświetleniowych. Dlatego też powstało oświetlenie specjalistyczne, dedykowane właścicielom zakładów przemysłowych, hal produkcyjnych, ale też magazynów i dużych warsztatów. Musi wykazywać się wysoką odpornością na wpływ niekorzystnych warunków, jakie panują w budynku, ale też zapewnić odpowiednią ilość światła, co przekłada się na komfort pracy. Specjalistyczne oświetlenie występują w wielu wariantach, co sprzyja dopasowaniu go indywidualnie do swoich potrzeb, jak też wielkości pomieszczenia i warunków, dla niego charakterystycznych. Znajdziesz u nas zarówno małe i duże świetlówki, jak też żarówki LED czy żarówki maszynowe.

Specjalistyczne oświetlenie – co możesz wybrać?

W naszym sklepie dostępne są przede wszystkim świetlówki w różnych wariantach. To specjalistyczne oświetlenie bardzo charakterystyczne dla przestrzeni przemysłowych. Występują w różnych rozmiarach oraz emitują światło o zróżnicowanej barwie. Sprawdzoną propozycją są świetlówki halogenowe projektorowe. Używa się ich przede wszystkim w naświetlaczach halogenowych. Cechują się zamkniętą obudową ze względu na wysoką temperaturę pracy.

Polecamy też żarówki halogenowe, charakteryzującą się dużą skutecznością świetlną, a także stosunkowo dużą energooszczędnością. Wyróżniają się stałą barwą światła i stałym strumieniem świetlnym w całym zakresie pracy. Mają też niewielkie rozmiary, chociaż dzisiaj możemy spotkać się z wariantami większymi. Dzięki poszerzonej palecie możliwości łatwej jest dopasować rodzaj do konkretnej oprawy i jej przeznaczenia. Specjalistyczne oświetlenie musi mieć odpowiednią barwę światła w zależności od tego, jakie czynności są wykonywane w konkretnym obszarze. Halogeny występują w różnych opcjach, zarówno z barwą ciepłą, jak też neutralną i zimną.

Oświetlenie LED specjalistyczne w leczeniu różnych dolegliwości

Ponadto możemy Ci zaproponować specjalistyczne oświetlenie o zupełnie innym przeznaczeniu. Są to promienniki podczerwieni o właściwościach zdrowotnych. Sprawdzają się doskonale przy leczeniu wszelkiego rodzaju dolegliwości bólowych. To rodzaj terapii, która ma potwierdzoną skuteczność w leczeniu bólu reumatoidalnego. Takie specjalistyczne oświetlenie w postaci promiennika podczerwieni powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, co przekłada się na poprawę krążenia. W naszym sklepie znajdziesz więc zarówno typowe oświetlenie specjalistyczne, jak też o innym zastosowaniu, wspierającym ludzkie zdrowie i dobre samopoczucie.

Polecamy sprawdzić również żarówki dekoracyjne LED oraz oświetlenie meblowe LED!

Widok
pixel